Meniu
Krepšelis

Gėlių puokštė „Aušra“

Gėlių puokštė „Aušra“
Gėlių puokštė „Aušra“
Neturime
Gėlių puokštė „Aušra“
Gėlių puokštė „Aušra“
Gėlių puokštė „Aušra“

Puokštė sudaryta iš gvazdikų, gvazdikėlių, frezijų, alstromerijos, limoniumas.

Pavaizduota puokštė yra vidutinio dydžio, kaina 35 Eur. Puokštės dydis skirsis, priklausomai nuo pasirinktos sumos.

Pastabos: puokštė gali nežymiai skirtis priklausomai nuo turimo asortimento gėlių salone. Kiekviena puokštė yra unikali ir floristai pasilieka teisę improvizuoti naudojant panašiausias žaliavas ir spalvas puokštės gamybai.

Puokštės laikymo rekomendacijos: Puokštės pristatomos įpakavime, todėl gavę gėles, tuoj pat pamerkite į šviežią vandenį ir keiskite jį kas porą dienų. Vandens pakeitimo metu reikia kruopščiai išplauti indus, kad sustabdytume bakterijų dauginimąsi ir pašalintume jau susikaupusias bakterijas. Puokštę laikykite vėsioje aplinkoje. Gėlės ilgiau laikysis, jei pakirpsite kotelius. Puokštės sudėtyje esančios įvairios gėlės laikosi skirtingai, todėl rekomenduojame nedėti puokščių prie šildytuvų (radiatorių, krosnies, kondicionierių ir pan.), taip pat nelaikyti puokščių prie skersvėjų ar tiesioginiuose saulės spinduliuose. Visa to yra puokščių nuvytimo priežastimi. Karštame ore arba patalpoje šildomoje centriniu apšildymu rekomenduojama gėlių kompozicijas apipurkšti vandeniu. Kas kelias paras reikia pakirpti ilgai stovinčių gėlių stiebus (rožių, chrizantemų), pastoviai iš kompozicijos pašalinti nuvytusias gėles ir nuvytusius lapus.

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
Prastai Gerai
30,00€
  • Likutis: Neturime
  • Kodas: Puok113

Galimi pasirinkimai

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.