Meniu
Krepšelis

Namų kvapai

Viršutinė nata: medienaVidurinė nata: pačiulių žiedaiPagrindinė nata: žemė..
9,50€
Šviežių gėlių viršutinių natų mišinys kartu su Spicy Floral esencija, jungiančia rožių ir muskuso bei gėlių kvapo bazines natas.Vidurinės natos -  jazminas, pelargonija, orchidėja, rožė.Pagrindinės natos -  pačiuliai, muskusas, kedras, sandalmedis.Rekomenduojama lazdeles vartyti 1-3 kartus..
9,50€
Apsupkite save raminančiais ir gaivinančiais kvapais su ASAKUKI 6 eterinių aliejų rinkiniu! ASAKUKI norėjome, kad jūsų namuose būtų ramūs kvapai, todėl sukūrėme terapinio lygio eterinių aliejų rinkinį, kad galėtumėte apsupti save raminančiais ir atgaivinančiais aromatais. Nesvarbu, ar esat..
4,99€
Naudojimas: Atsukti kamštelį ir nuimti apsauginį dangtelį. Užsukus kamštelį atgal, sumerkti lazdeles. Jei pageidaujate intensyvesnio aromato – apverskite lazdeles.Kvapas gimė iš atradimų kelionės, kurią protas suvokia prisiminimais, susijungiančiais į vaikišką sapną. Atminties „chiaroscuro“ su ..
9,50€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)
Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.