Meniu
Krepšelis

Jaunosios puokštės

Jaunosios puokštė su bijūninėm rožėmis, eukaliptais, matijolom, frezijom, eryngium ir žaluma.Nuotakos puokštės parenkamos individualiai pagal kliento poreikius, norimas spalvas bei dydį. Taip pat gaminame papuošimus iš gėlių į plaukus, gėlių lankelius, butonjeres jaunąjam, puokštes pamergėms, gėlių ..
45,00€
Nuotakos puokštė pagaminta iš raudonų rožių, baltos gipsofilijos ir eukaliptų. Nuotakos puokštės parenkamos individualiai pagal kliento poreikius, norimas spalvas bei dydį. Taip pat gaminame papuošimus iš gėlių į plaukus, gėlių lankelius, butonjeres j..
49,00€
Puokštė pagaminta iš bijūninių Rožių, pastelinės spalvos Rožių, Astrantijų, Eukalipto.Nuotakos puokštės parenkamos individualiai pagal kliento poreikius, norimas spalvas bei dydį. Taip pat gaminame papuošimus iš gėlių į plaukus, gėlių lankelius, butonjeres jaunąjam, puokštes pamergėms, gėlių dekoras..
69,00€
Puokštė pagaminta iš bijūninių Rožių, daug įvairios žalumos ir Eukalipto.Nuotakos puokštės parenkamos individualiai pagal kliento poreikius, norimas spalvas bei dydį. Taip pat gaminame papuošimus iš gėlių į plaukus, gėlių lankelius, butonjeres jaunąjam, puokštes pamergėms, gėlių dekoras šventiniams ..
55,00€
Vestuvinė apyrankė su miegančia rože yra gaminama individualiai pagal užsakymą ir gali būti koreguojama floristų pagal nuotakos pageidavimus...
25,00€
Puokštė pagaminta iš bijūninių Rožių, daug įvairios žalumos ir Eukalipto.Nuotakos puokštės parenkamos individualiai pagal kliento poreikius, norimas spalvas bei dydį. Taip pat gaminame papuošimus iš gėlių į plaukus, gėlių lankelius, butonjeres jaunąjam, puokštes pamergėms, gėlių dekoras šventiniams ..
79,00€
Puokštė pagaminta iš šampaninio atspalvio rožių, baltas atlasinis kaspinas.Nuotakos puokštės parenkamos individualiai pagal kliento poreikius, norimas spalvas bei dydį. Taip pat gaminame papuošimus iš gėlių į plaukus, gėlių lankelius, butonjeres jaunąjam, puokštes pamergėms, gėlių dekoras šventiniam..
69,00€
Puokštė pagaminta iš šampaninio atspalvio bijūninių rožių, eukalipto, vaškagėlių.Nuotakos puokštės parenkamos individualiai pagal kliento poreikius, norimas spalvas bei dydį. Taip pat gaminame papuošimus iš gėlių į plaukus, gėlių lankelius, butonjeres jaunąjam, puokštes pamergėms, gėlių dekoras šven..
69,00€
Puokštė pagaminta iš pastelinės rožinės ir šampano atspalvio smulkių Rožių žiedų, Eukalipto, Vaškagėlės.Nuotakos puokštės parenkamos individualiai pagal kliento poreikius, norimas spalvas bei dydį. Taip pat gaminame papuošimus iš gėlių į plaukus, gėlių lankelius, butonjeres jaunąjam, puokštes pamerg..
29,00€
Apyrankė gaminama individualiai pagal jaunosios riešą, paprastai būna užrišama universalaus dydžio.Gaminama iš skintų gėlių žiedų...
25,00€
Puokštė pagaminta iš kreminės spalvos Rožių, baltų Bijūnų, Pittosporum.PASTABA: Bijūnai yra sezoninės gėlės. Jų sezonas prasideda nuo Gegužės iki Liepos mėnesio, vėlesniu metu šių gėlių kokybė ir kaina skiriasi. Dėl galimybės užsisakyti, prašome teirautis floristų. Nuotakos puokštės parenkamos ..
79,00€
Puokštė pagaminta iš koralo spalvos bijūninių Rožių, Eukalipto, Veronikos, Hiperikos ir kt.Nuotakos puokštės parenkamos individualiai pagal kliento poreikius, norimas spalvas bei dydį. Taip pat gaminame papuošimus iš gėlių į plaukus, gėlių lankelius, butonjeres jaunąjam, puokštes pamergėms, gėlių de..
59,00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 42 (viso puslapių - 4)
Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.