Meniu
Krepšelis

Proginės puokštės

Puokštė sudaryta iš rožių, eustomų, veronikų, alstromerijų, chrizantemų, hiperikumo, žalumos.Pavaizduotos puokštės kaina 50 Eur. Puokštės dydis skirsis, priklausomai nuo pasirinktos sumos.Pastabos: puokštė gali nežymiai skirtis priklausomai nuo turimo asortimento gėlių salon..
35,00€
Puokštė sudaryta iš viedrynų, antihiumų, gerberų, tulpių, eustomų, gvazdikų, alstromerijų, gipsofilių, rožių.Pavaizduotos puokštės kaina 75 Eur. Puokštės dydis skirsis, priklausomai nuo pasirinktos sumos.Pastabos: puokštė gali nežymiai skirtis priklausomai nuo turimo asortim..
55,00€
Puokštė sudaryta iš orchidėjų, frezijų, gvazdikų, viedrynų, žalumos, vax flour. Pavaizduotos puokštės kaina 55 Eur. Puokštės dydis skirsis, priklausomai nuo pasirinktos sumos.Pastabos: puokštė gali nežymiai skirtis priklausomai nuo turimo asortimento gėlių salone. Kiekviena ..
40,00€
Puokštė sudaryta iš rožių, gvazdikų, gerberų. Pavaizduotos puokštės kaina 55 Eur. Puokštės dydis skirsis, priklausomai nuo pasirinktos sumos.Pastabos: puokštė gali nežymiai skirtis priklausomai nuo turimo asortimento gėlių salone. Kiekviena puokštė yra unikali ir floristai p..
40,00€
Puokštė sudaryta iš rožių, chrizantemų, hiperikumo. Pavaizduotos puokštės kaina 50 Eur. Puokštės dydis skirsis, priklausomai nuo pasirinktos sumos.Pastabos: puokštė gali nežymiai skirtis priklausomai nuo turimo asortimento gėlių salone. Kiekviena puokštė yra unikali ir flori..
35,00€
Puokštė sudaryta iš gvazdikų, eustomų, eringium ir žalumos.Pavaizduotos puokštės kaina 35 Eur. Puokštės dydis skirsis, priklausomai nuo pasirinktos sumos.Pastabos: puokštė gali nežymiai skirtis priklausomai nuo turimo asortimento gėlių salone. Kiekviena puokštė yra unikali ir flo..
25,00€
Puokštė sudaryta iš lelijų, rožių, hiperikumo.Pavaizduotos puokštės kaina 55 Eur. Puokštės dydis skirsis, priklausomai nuo pasirinktos sumos.Pastabos: puokštė gali nežymiai skirtis priklausomai nuo turimo asortimento gėlių salone. Kiekviena puokštė yra unikali ir floristai pasili..
40,00€
Puokštė pagaminta iš 100 spalvotų aukštos kokybės rožių, aukštis - 60-70 cm.Puokštės laikymo rekomendacijos: puokštės pristatomos įpakavime, todėl gavę gėles, tuoj pat pamerkite į šviežią vandenį ir keiskite jį kas porą dienų. Vandens pakeitimo metu reikia kruopščiai išplauti indus, kad sustabd..
199,00€
Puokštė pagaminta iš bordinių gvazdikų su žaluma ir įpakavimu.Pavaizduota puokštė yra didelė, kaina 59Eur. Puokštės dydis ir gvazdikų kiekis skirsis, priklausomai nuo pasirinktos sumos.Pastabos: puokštė gali nežymiai skirtis priklausomai nuo turimo asortimento gėlių salone. Kiekviena puokštė yra uni..
40,00€
Nuotraukoje pavaizduota puokštė sudaryta iš 7 raudonų Rožių, Eukaliptas, įpakavimas, kaina - 35 Eur.. Puokštės dydis priklauso nuo pasirinktos sumos.Puokštės laikymo rekomendacijos: Puokštės pristatomos įpakavime, todėl gavę gėles, tuoj pat pamerkite į šviežią vandenį ir keiskite jį kas porą dienų. ..
35,00€
Puokštę sudaro 101 aukštos kokybės raudonos rožės, ilgis - 70-80 cm.Pastaba: rekomenduojame pasiskambinti prieš užsisakant ir pasitikslinti galimą rožių kiekį tel.: +370 (677) 12377.Puokštės laikymo rekomendacijos: Puokštės pristatomos įpakavime, todėl gavę gėles, tuoj pat pamerkite į šviežią vanden..
299,00€
Puokštė sudaryta iš 50 vnt. aukštos kokybės raudonų rožių, 70-80 cm.Puokštės laikymo rekomendacijos: Puokštės pristatomos įpakavime, todėl gavę gėles, tuoj pat pamerkite į šviežią vandenį ir keiskite jį kas porą dienų. Vandens pakeitimo metu reikia kruopščiai išplauti indus, kad sustabdytume bakteri..
129,00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 71 (viso puslapių - 6)
Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.