Meniu
Krepšelis

Puokštės dėžutėse

Gėlių kompozicija sudaryta iš bijūnų, rožių, alstromerijų, gvazdikų, eustomų, hiperikumo ir žalumos. Nuotraukoje pavaizduota prekė už 75 Eur.Galimas lipduko pasirinkimas su užrašu, klijuojamas ant dėžutės.Pastaba: dėžutės spalva gali skirtis priklausomai nuo turimo asortimento parduotuvėje..
65,00€
Gėlių kompozicija sudaryta iš įvairių spalvų Eustomų, dėžutė su vandens oaze. Dėžutės aukštis be gėlių - 17 cm.Galimas lipduko pasirinkimas su užrašu, klijuojamas ant dėžutės.Pastaba: dėžutės spalva gali skirtis priklausomai nuo turimo asortimento parduotuvėje. Floristai pasilieka teisę improvi..
35,00€
Didelė kompozicija sudaryta iš pastelinių ir baltų Eustomų, Hortenzijų, Gipsofilės, Gvazdikų, Leucospermum, žaluma, dėžutė su vandens oaze. Dėžutės aukštis be gėlių - 26 cm. Galimas lipduko pasirinkimas su užrašu, klijuojamas ant dėžutės.Pastaba: dėžutės spalva gali skirtis priklausomai nuo turimo a..
99,00€
Kompozicija sudaryta iš rožinių ir baltų Eustomų, Gipsofilės, Frezijų, Gvazdikų ir gvazdikėlių, įkomponuota dėžutėje su vandens oaze. Pasirenkamas lipdukas ant dėžutės su užrašu. Dėžutės aukštis be gėlių - 18 cm.Pastaba: dėžutės spalva gali skirtis priklausomai nuo turimo asortimento parduotuvėje. F..
45,00€
Kompozicija sudaryta iš baltų Eustomų, Vaškagėlių, įkomponuota velvetinėje dėžutėje su vandens oaze. Pasirenkamas lipdukas su užrašu. Dėžutės aukštis be gėlių - 15 cm.Pastaba: dėžutės spalva gali skirtis priklausomai nuo turimo asortimento parduotuvėje. Floristai pasilieka teisę improvizuoti gėlių k..
45,00€
Kompozicija sudaryta iš rožinių Eustomų, Vaškagėlių, įkomponuota velvetinėje dėžutėje su vandens oaze. Pasirenkamas lipdukas su užrašu. Dėžutės aukštis be gėlių - 15 cm.Pastaba: dėžutės spalva gali skirtis priklausomai nuo turimo asortimento parduotuvėje. Floristai pasilieka teisę improvizuoti gėlių..
45,00€
Puokštė dėžutėje sukomponuota iš raudonų rožių, eustomų, eukalipto, gvazdikėlių, dėžutė su vandens oaze, kuri padeda išlikti gėlėms ilgesnį laiką. Dėžutės aukštis be gėlių - 17 cm.Pastaba: dėžutės spalva gali kisti, priklausomai nuo turimo asortimento parduotuvėje parenkant artimiausią atspalvį..
49,00€
Puokštė dėžutėje sukomponuota iš memory lane rožių, šampaninės spalvos rožių, gvazdikų, vaškagėlės, žalumos. Šviesi dėžutė su vandens oaze, kuri padeda išlikti gėlėms ilgesnį laiką. Dėžutės aukštis be gėlių - 17 cm.Pastaba: dėžutės spalva gali kisti, priklausomai nuo turimo asortimento parduotu..
39,00€
Puokštė dėžutėje sukomponuota iš rožinių rožių, gvazdikų, žalumos su eukaliptu. Šviesi dėžutė su vandens oaze, kuri padeda išlikti gėlėms ilgesnį laiką. Dėžutės aukštis be gėlių - 18 cm.Pastaba: dėžutės spalva gali kisti, priklausomai nuo turimo asortimento parduotuvėje parenkant artimiausią at..
39,00€
Kompozicija sudaryta iš raudonų Rožių ir vienos baltos, viso - 35 vnt., Eukalipto šakelių, širdelės formos dėžutė su vandens oaze, kuri padeda gėlėms išlikti ilgiau. Dėžutės dydis be gėlių - 25x10 cm.Pastaba: dėžutės spalva gali kisti, priklausomai nuo turimo asortimento parduotuvėje parenkant..
59,00€
Kompozicija sudaryta iš Rožių, Eukalipto, žalumos priedų, dėžutė su vandens oaze, kuri padės gėlėms išlikti ilgesnį laiką, kaspinas, du balionai širdelės formos. Dėžutės aukštis be gėlių - 20 cm.Pastaba: dėžutės spalva gali kisti, priklausomai nuo turimo asortimento parduotuvėje parenkant artimiausi..
39,00€
Kompozicija dėžutėje sudaryta iš rožinės spalvos Rožių, Eustomų, įkomponuotas pliušinis meškutis (30 cm.), Raffaello saldainiai, mini balionai, dėžutė (aukštis be gėlių - 20 cm.) su vandens oaze, kuri padės ilgiau išlikti gėlėms, kaspinas. Trys guminiai balionai pripildyti heliu. Pastabose pažymėkit..
59,00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 49 (viso puslapių - 5)
Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.