Meniu
Krepšelis

Muilo gėlių kompozicijos

Muilo gėlės įkomponuotos į jaukų kupola kartu su angelu...
23,00€
Muilo gėlės Jaukiai įkomponuotos rožinės spalvos veliūrinėje širdies formos dėžutėje su užrašu "BUČKIS". Tarp rožių įdėtas mielas meškutis-pakabutis.Kompozicija tinkama dovanoti mylimam žmogui bet kokia proga.Muilo rožės yra naturalaus kvapo, sudrėkintos tirpsta vandenyje. Laikant sausai, ilgai išli..
29,00€
Muilo gėlės Jaukiai įkomponuotos natūralios spalvos popierinėje rankinėje su stipriomis plastikinėmis rankenomis. Tarp rožių įdėtas mielas meškutis-pakabutis.Kompozicija tinkama dovanoti mylimam žmogui bet kokia proga.Muilo rožės yra naturalaus kvapo, sudrėkintos tirpsta vandenyje. Laikant sausai, i..
37,00€
Muilo gėlės Jaukiai įkomponuotos rožinėje popierinėje rankinėje su stipriomis plastikinėmis rankenomis. Tarp rožių įdėta saldi dovana- Rūtos šokoladas bei žvynuota minkšta širdies formos pagalvėlė.Kompozicija tinkama dovanoti mylimam žmogui bet kokia proga.Muilo rožės yra naturalaus kvapo, sudrėkint..
31,00€
Kompaktiška ir jauki muilo gėlių kompozicija žaliame kibirėlyje. Dydis 17x17cmMuilo rožės yra naturalaus kvapo, sudrėkintos tirpsta vandenyje. Laikant sausai, ilgai išlieka dekoratyvios ir ryškios.Gėlių žiedus galima pakvėpinti mėgstamu aromatu ir taip sukurti dar jaukesnę atmosferą.  Žaisminga..
15,00€
Kompaktiška ir jauki muilo gėlių kompozicija skardiniame kibirėlyje. Dydis 15x17cmMuilo rožės yra naturalaus kvapo, sudrėkintos tirpsta vandenyje. Laikant sausai, ilgai išlieka dekoratyvios ir ryškios.Gėlių žiedus galima pakvėpinti mėgstamu aromatu ir taip sukurti dar jaukesnę atmosferą.  Žaism..
14,00€
Muilo gėlės puikiai tinka kambario interjero ar vonios kambario papuošimui. Gėles pakvėpinus namų aromatu, jos ilgai skleis šį malonų kvapą. Tirpsta vandenyje. ..
23,00€
Muilo rožių kompozicija su lemputėmis "Just for you" Dydis: 26 x 8 cm.Tikroviškai atrodanti rožių kompozicija yra puiki dovana mylimam žmogui ar ypatingai progai. Rožės yra ilgaamžės ir yra puikus dekoratyvinis akcentas arba tinkamas naudoti vonioje romantiškam vakarui. Nors rožės atrodo tikros, jos..
9,00€
Muilo rožių kompozicija su lemputėmis "Forever Love". Dydis: 50 x 10 cm.Tikroviškai atrodanti rožių kompozicija yra puiki dovana mylimam žmogui ar ypatingai progai. Rožės yra ilgaamžės ir yra puikus dekoratyvinis akcentas arba tinkamas naudoti vonioje romantiškam vakarui. Nors rožės atrodo tikros, j..
14,90€
Rankšluostuko išmatavimai: 30x25 cm. Dovanų dėžutės išmatavimai: 20x13 cm.Muilo rožės yra naturalaus kvapo,  jos tirpsta vandenyje ir skleidžia malonų kvapą. Žaisminga ir miela dovana bet kokiai progai, tinka interjerui dekoruoti...
13,50€
Rankšluostuko išmatavimai: 30x25 cm. Dovanų dėžutės išmatavimai: 20x13 cm.Muilo rožės yra naturalaus kvapo,  jos tirpsta vandenyje ir skleidžia malonų kvapą. Žaisminga ir miela dovana bet kokiai progai, tinka interjerui dekoruoti...
13,50€
Rankšluostuko išmatavimai: 30x25 cm. Dovanų dėžutės išmatavimai: 20x13 cm.Muilo rožės yra naturalaus kvapo,  jos tirpsta vandenyje ir skleidžia malonų kvapą. Žaisminga ir miela dovana bet kokiai progai, tinka interjerui dekoruoti..
13,50€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 14 (viso puslapių - 2)
Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.