Meniu
Krepšelis

DOVANOS TĖČIUI

Viršutinė nata: medienaVidurinė nata: pačiulių žiedaiPagrindinė nata: žemė..
9,50€
Kompoziciją sudaro: baltažiedė orchidėja, storalapis, narcizas, keramikinė juoda bezdžionė ir pintas apvalus padėklas.Augalai patalpinti rudai dažytuose keramikiniuose vazonėliuose...
59,00€
Kompoziciją sudaro: baltažiedė orchidėja, storalapis, sukulentas, keramikinė balto paukščio figūrėlė ir  apvalus pintas padėklas.Augalai patalpinti baltuose, keramikiniuose, pelėdos formos vazonėliuose. ..
59,00€
Apvalus paveikslas mediniu rėmu, užpildytas spalvotomis stabilizuotomis samanomis...
29,00€
Šviežių gėlių viršutinių natų mišinys kartu su Spicy Floral esencija, jungiančia rožių ir muskuso bei gėlių kvapo bazines natas.Vidurinės natos -  jazminas, pelargonija, orchidėja, rožė.Pagrindinės natos -  pačiuliai, muskusas, kedras, sandalmedis.Rekomenduojama lazdeles vartyti 1-3 kartus..
9,50€
Pasinerkite į puikų kvapą ir padidinkite savo erdvę su išsaugotomis gėlių dekoracijomis ir žiediniu ornamentu su sausais augalais. Sukurta itin kruopščiai, ši žvakė yra pagaminta iš 100% natūralaus sojų vaško, užtikrinančio netoksišką ir malonią patirtį. Sojų vaško naudojimas ne tik garantuoja švarų..
9,90€
 Pasinerkite į puikų kvapą ir padidinkite savo erdvę su išsaugotomis gėlių dekoracijomis ir žiediniu ornamentu su sausais augalais. Sukurta itin kruopščiai, ši žvakė yra pagaminta iš 100% natūralaus sojų vaško, užtikrinančio netoksišką ir malonią patirtį. Sojų vaško naudojimas ne tik garantuoja..
21,00€
Statulėlė šuoDydis: 25x15x12Svoris: 0.6 Kg..
34,90€
Naudojimas: Atsukti kamštelį ir nuimti apsauginį dangtelį. Užsukus kamštelį atgal, sumerkti lazdeles. Jei pageidaujate intensyvesnio aromato – apverskite lazdeles.Kvapas gimė iš atradimų kelionės, kurią protas suvokia prisiminimais, susijungiančiais į vaikišką sapną. Atminties „chiaroscuro“ su ..
9,50€
Tauro figūrėlė. Dydis: 37 x 30 cm.Spalva: auksinė.Medžiaga: plastikas.Figūrėlė skirta papuošti interjerą..
32,90€
Tauro figūrėlė. Dydis: 23 x 20 cm.Spalva: auksinė.Medžiaga: plastikas.Figūrėlė skirta papuošti interjerą..
17,90€
Keramikinė senbernaro statulėlė su laikrodžiu. Aukštis - 43 cm.Speciali “Rossana” kolekcija...
45,00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 17 (viso puslapių - 2)
Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.