Meniu
Krepšelis

Miegančių rožių kompozicijos

Miegančios rožės – tai 100% natūralios, ilgai žydinčios rožės, išaugintos Kolumbijoje. Naudojant naujausias mokslo technologijas jos yra stabilizuojamos, todėl šviežumas išlieka ilgiau 3 metus!..
25,00€
Miegančios rožės – tai 100% natūralios, ilgai žydinčios rožės, išaugintos Kolumbijoje. Naudojant naujausias mokslo technologijas jos yra stabilizuojamos, todėl šviežumas išlieka ilgiau 3 metus!..
37,00€
Miegančios rožės – tai 100% natūralios, ilgai žydinčios rožės, išaugintos Kolumbijoje. Naudojant naujausias mokslo technologijas jos yra stabilizuojamos, todėl šviežumas išlieka ilgiau 3 metus! Stabilizavimas – tai augalų apdorojimo procesas, siekiant išlaikyti savo pirminį šviežumą. Jų žiedlap..
85,00€
Miegančios rožės kompozicija keramikiniame puodelyje. Sudėtis: stabilizuota rožė, keramikinis puodelis, dekoravimo elementai. Dydis: 16cm x 14cmMieganti rožė bei unikalios kompozicijos nereikalauja ypatingos priežiūros, o džiugina išties ilgą laiką.Laikymo sąlygos. Miegančios rožės nereika..
13,00€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)
Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.