Meniu
Krepšelis

KAMBARINĖS GĖLĖS

Kaina nurodyta be vazonoMėgsta šviesą, bet ne tiesioginius saulės spindulius, bei lengvą šešėlį. Laistoma tiesiai į lapų rozete, kambario temperatūros vandeniu. Žiema laistyti į šalia esančią žemę. ..
8,90€
Mėgsta šviesą, bet ne tiesioginius saulės spindulius, bei lengvą šešėlį. Laistoma tiesiai į lapų rozete, kambario temperatūros vandeniu. Žiema laistyti į šalia esančią žemę. ..
14,50€
Orchidėja. Aukštis ~72cm.Orchidėjų priežiūra. Orchidėjos nepakenčia užsilaikiusios drėgmės, jos geriau ištveria trumpalaikes sausras negu pastovią drėgmę. Dažniausia blogos priežiūros klaida – perlaistymas. Geriausia orientuotis pagal augalo šaknų spalvą: jeigu žalia – laistyti nereikia, jeigu papil..
14,50€
Kompoziciją sudaro: baltažiedė orchidėja, storalapis, narcizas, keramikinė juoda bezdžionė ir pintas apvalus padėklas.Augalai patalpinti rudai dažytuose keramikiniuose vazonėliuose...
59,00€
Kompoziciją sudaro: baltažiedė orchidėja, storalapis, sukulentas, keramikinė balto paukščio figūrėlė ir  apvalus pintas padėklas.Augalai patalpinti baltuose, keramikiniuose, pelėdos formos vazonėliuose. ..
59,00€
Pastaba: augalo kaina nurodyta be vazono. Kainą su vazonu galima rasti paspaudus nuorodą Pasirinkimai.Sansevjera cilindrinė (Sanseveria cylindrica ) , dar vadinama „Spagetti“ dėl savo ypatingai tiesių, plonų ir tvirtų stiebų. Iš kaktusų (Cactaceae) šeimos. Sukulentinis kambarinis augalas.Labai atspa..
11,50€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 16 (viso puslapių - 2)
Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.