Meniu
Krepšelis

Spalvota Gipsofilė (Guboja)

Spalvota Gipsofilė (Guboja)
Spalvota Gipsofilė (Guboja)

Nuotraukoje pavaizduota Guboja yra pavyzdinė ir realybėje gali skirtis. Norėdami sužinoti tiksliai turimą atspalvį mūsų fizinėje parduotuvėje, prašome teirautis tel.: +370 (677) 12377

Guboja parduodama šakelėmis ir kaina yra nurodyta už vienetą.

Visos skintos gėlės yra gaunamos iš Olandijos ir papildomos tris kartus savaitėje – pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais. Atkreipiame dėmesį, jog pavaizduotų gėlių atspalviai gali nežymiai skirtis, kadangi gėlės yra natūralus produktas.

Skintų gėlių laikymo rekomendacijos: skintos gėlės pristatomos įpakavime, todėl gavę jas, tuoj pat pamerkite į šviežią vandenį ir keiskite jį kas porą dienų. Vandens pakeitimo metu reikia kruopščiai išplauti indus, kad sustabdytume bakterijų dauginimąsi ir pašalintume jau susikaupusias bakterijas. Laikykite vėsioje aplinkoje. Gėlės ilgiau laikysis, jei įstrižai pakirpsite kotelius. Rekomenduojame nedėti gėlių prie šildytuvų (radiatorių, krosnies, kondicionierių ir pan.), taip pat nelaikyti prie skersvėjų ar tiesioginiuose saulės spinduliuose. Visa to yra gėlių nuvytimo priežastimi. Karštame ore arba patalpoje šildomoje centriniu apšildymu rekomenduojama gėles apipurkšti vandeniu. Kas kelias paras reikia pakirpti ilgai stovinčių gėlių stiebus, pastoviai pašalinti nuvytusius lapus. Plačiau apie tai, kaip ilgiau išlaikyti nenuvytusias gėles, skaitykite čia.

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
Prastai Gerai
1,90€
  • Likutis: 100
  • Kodas: Sk216
Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.